Usługi księgowo-podatkowe

Usługi zarządzania finansami


Potrzebujesz wsparcia w trakcie spotkań z inwestorami, bankami, prawnikami?

Nasi eksperci, dzięki wnikliwej znajomości Twojej firmy, będą Twoimi partnerami na takim spotkaniu. W Twoim imieniu i za Twoją zgodą dopytamy o nieporuszone kwestie, przygotujemy stosowne analizy i prognozy, aby decyzja dotycząca inwestycji była jak najbardziej precyzyjnie rozpatrzona.
Nasze księgowe, w sposób przystępny poinformują Cię o wynikach Twojej firmy, pomogą zrozumieć zawiłe zestawienia liczbowe oraz zaprognozować wyniki kolejnych miesięcy i lat.
Być może masz problem z prawidłowym ustaleniem przepływów finansowych w Twojej firmie? Dzięki naszemu wsparciu, wskażemy okresy, które wymagają dokapitalizowania, pomożemy też znaleźć najlepsze źródło dofinansowania.

W naszej Kancelarii jesteś w stanie w jednej chwili założyć działalność oraz rachunek bankowy, bez konieczności odwiedzania Urzędów oraz pozostałych instytucji, które są niezbędne przy zakładaniu działalności. Dokonujemy również rozliczeń firm prowadzących książkę przychodów
i rozchodów dla klientów mBanku - w jednym miejscu poprzez aplikacje mobilną mBanku, możesz mieć dostęp do wyników swojej działalności oraz dostarczać dokumenty księgowe elektronicznie do Naszego biura.

Lub przejście z dotychczasowego programu sprzedażowo – księgowego na nowy, w tym ustalanie kategorii księgowych, obiegu dokumentacji pomiędzy różnymi działami firmy.

Z potencjalnymi inwestorami, bankami i innymi instytucjami zewnętrznymi, także prawnikami, notariuszami celem bieżącego zarządzania firmą lub wdrożenia w niej zmian formalno - prawnych.

Współpraca z analitykami finansowymi i kompletowanie niezbędnych dokumentów finansowych w celach inwestycyjnych, kredytowych

Prowadzenie Cash Flow firmy dla potrzeb Zarządu – współpraca z Zarządem w bieżącym zarządzaniu gotówką w firmie

Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z formularza kontaktowego: