Ułatwienia dostępu

Rozliczanie-kierowców

Ewidencja czasu pracy kierowców nie musi być dla Ciebie skomplikowana

W Polsce jest wiele firm transportowych i przewozowych, które zatrudniają co najmniej kilku kierowców. Sprawia to, że rozliczanie ich pracy na podstawie ewidencji czasu pracy, może być skomplikowane. Jeśli Twoja firma potrzebuje wsparcia w tym zakresie, My je zapewnimy. A co jeśli zatrudniasz tylko jednego kierowcę? I tutaj również, możesz liczyć na nasze wsparcie. Powierz nam rozliczenia czasu pracy kierowcy i nie martw się więcej o wypełnianie dokumentacji. Nasze usługi w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców, mają odciążyć Twoją firmę. Przenosząc te obowiązki na nas, otrzymasz profesjonalne i rzetelne rozliczenia kierowców wykonane na podstawie obowiązujących przepisów. Oszczędzasz swój czas na sprawdzanie, "co nowego w prawie" i masz gwarancję, że sam nie popełnisz kosztownego w skutkach błędu przez przypadek. Zatrudniani przez Ciebie kierowcy również będą zadowoleni z rozliczania na bieżąco według jasnych zasad.

Prosto do celu!

Jakby to było pięknie, gdyby ktoś za Ciebie rozliczył czas pracy i wynagrodzenia kierowców. Mógłbyś wtedy lepiej skupić się na rozwoju firmy i nie zaprzątać sobie głowy wchodzącymi co kilka miesięcy zmianami i nowelizacjami.

Ta myśl nie musi być jedynie odległym marzeniem! Zobacz jakie to proste!

Twoja droga na skróty:

Image

Najważniejsza jest nawigacja:

Przez wszystkie przepisy, przeprowadzi Cię nasz ekspert. Pani Sabina Kaiser jest byłym pracownikiem Państwowej Inspekcji Pracy. Dzięki temu, temat rozliczania czasu pracy kierowców i naliczania wynagrodzeń zna od przysłowiowej “kuchni” i doskonale orientuje się na co kładziony jest nacisk podczas ewentualnych kontroli z urzędu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skorzystaj z formularza kontaktowego: