PFRON

Dofinansowania ze środków PFRON dla firmZatrudniaj osoby niepełnosprawne
i korzystaj z należnych dofinansowań do wynagrodzeń!

Możesz otrzymać nawet 3150 zł
Obniż wpłaty firmy na fundusz PFRON
Zwrot kosztów za stworzenie miejsca pracy
elżbieta górecka biuro rachunkowe rybnik

Zatrudnienie osób niepełnosprawnych w firmie to szereg plusów.
I my potrafimy to udowodnić – skorzystaj z naszej wieloletniej wiedzy
w pozyskiwaniu dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych. Zatrudniając osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, nie tylko obniżasz wpłaty na PFRON (w przypadku firm zatrudniających powyżej 25 etatów), ale masz możliwość otrzymania dofinansowań do ich wynagrodzeń. Uzyskanie dofinansowań z naszym wsparciem jest bardzo łatwe. Zajmujemy się nie tylko ich pozyskiwaniem, ale i miesięcznym rozliczaniem.


Wspierając, również otrzymujesz wsparcie!

Comiesięczne kwoty dofinansowań PFRON, które otrzymasz za sam fakt zatrudnienia osoby niepełnosprawnej w zależności od stopnia:

Stopień znaczny

1950 zł

Stopień umiarkowany

1200 zł

Stopień
lekki

450 zł

To nie wszystko. Powyższe kwoty ulegają zwiększeniu, jeśli u pracowników orzeczono o chorobę specjalną. Dodatkowe dofinansowanie wynosi więc:

Stopień
znaczny

3150 zł


Kwota została zwiększona
o dodatkowe 1200 zł

Stopień umiarkowany

2100 zł


Kwota została zwiększona
o dodatkowe 900 zł

Stopień
lekki

450 zł


Kwota została zwiększona
o dodatkowe 600 zł


Dlaczego my? Ponieważ sami zatrudniamy od lat osoby niepełnosprawne dzięki czemu nasz biznes zyskuje na wielu płaszczyznach. W praktyczny sposób wykorzystujemy naszą wiedzę aby rozwijać świadomość u pracodawców, że zatrudnianie osób niepełnosprawnych to wiele plusów. Z nami bezstresowo przejdziesz przez cały proces – nie wymagamy dodatkowych dokumentów, bazujemy na tych danych, z których na co dzień korzystasz.

Proponujemy Ci dodatkowe korzyści w postaci:

Nielimitowanej opieki - nie tylko wdrażamy aktualne regulacje w Twojej firmie, ale i na bieżąco reagujemy na zmiany abyś zyskał a nie tracił.

Prowadzimy dokładną weryfikację dokumentacji rozliczeniowej – istnieje wiele czynników, wpływających na wysokość uzyskania dofinansowań dla Twojej firmy.

Pomagamy w zatrudnieniu - uwzględniamy specyfikę przedsiębiorstwa i rodzaj niepełnosprawności pracownika abyście osiągali obustronne korzyści w razie zatrudnienia.


Przyjmując do swojego zespołu osobę niepełnosprawną nie tylko zyskujesz wartościowego pracownika, ale także:

Ponad 97.000 zł na adaptację pomieszczeń aby stworzyć odpowiednie warunki do pracy osobie niepełnosprawnej,

Nawet 72.000 zł dofinansowania na wyposażenie stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej, takie jak sprzęt komputerowy, biurka i inne ułatwiające wykonywanie pracy.

Na rozpoznanie przez służby medycyny pracy potrzeb, o których mowa w punktach powyżej (maksymalna kwota zwrotu wynosi 15% kosztów związanych z przystosowaniem tworzonych lub istniejących stanowisk pracy do potrzeb osób niepełnosprawnych).

Do 70% zwrotu kosztów szkoleń wszystkich pracowników niepełnosprawnych.

Co musisz zrobić? Zostawić nam wiadomość: na maila, przez telefon, poprzez formularz kontaktowy, a może osobiste spotkanie? Wybór należy do Ciebie, tak jak decyzja o tym co zrobić z pieniędzmi, które dla Ciebie odzyskamy.

Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z formularza kontaktowego: