Ułatwienia dostępu

Alicja Andraszyk
Członek Zarządu
Image

Jestem absolwentką kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, a z początkiem 2017 roku dołączyłam do zespołu AV Kancelarii.

Swoją ścieżkę kariery tworzyłam latami od asystentki księgowej jeszcze w trakcie studiów, po samodzielną księgową. Posiadam 9 letnie doświadczenie w księgowości. Swoją wiedzę, energię i zamiłowanie do cyferek przekładam na pracę, której efekty są widoczne. Współpracuję z firmami prowadzącymi zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i spółki czy organizację pozarządowe. Poprzez ciągłe szkolenia zawsze jestem na bieżąco. W Kancelarii zajmuję się również zarządzaniem pracą zespołu księgowego - to do mnie trafiają największe problemy przechodzących do nas klientów, które rozwiązujemy wspólnie zawsze z powodzeniem.

 

W życiu zawodowym jak i prywatnym stawiam na dokładność, nieustające pogłębianie wiedzy oraz uefektywnianie samej siebie.

Klienci cenią mnie za zaangażowanie oraz pomoc w rozwiązywaniu przeszkód spotykających klientów podczas prowadzenia firmy.