Ułatwienia dostępu

 

Efekt zachęty – jak wykazać?

📆19.09.2023 r., ⏰18:00-20:00

💻Platforma Clickmeeting

⏳Szkolenie na żywo na platformie do wideokonferencji - informacja dotycząca połączenia zostanie wysłana drogą mailową

 99 zł

Zapisz się

 

MIEJSCE SZKOLENIA
Szkolenie będzie prowadzone on-line na platformie szkoleniowej clickmeeting. 


ZAPISY NA SZKOLENIE ONLINE
 
POBIERAM FORMULARZ

 
ZAPIS POPRZEZ WYSŁANIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO:
Jeśli pracodawca będzie finansować Twój udział w wydarzeniu, pamiętaj by pobrać i uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zakup szkolenia poprzez formularz oznacza, że faktura będzie wystawiona w dniu szkolenia. Formularze niekompletne i złożone po wyczerpaniu miejsc nie będą przyjmowane. W przypadku zapisu większej ilości osób należy dla każdej osoby z osobna wypełnić formularz zgłoszeniowy.


 
POBIERAM FORMULARZ


Trenerzy:

Elżbieta Górecka

 

Jako ekspert finansowo-prawnym głównie specjalizuję się w dofinansowaniach z PFRON. Zajmuję się tematem PFRON od 10 lat z sukcesem wspierając firmy w pozyskiwaniu dofinasowań do pensji pracowników oraz obniżając obowiązkowe wpłaty z tytułu PFRON. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji popartej sukcesem zawodowym.

Przez 5 lat współprowadziłam Fundację wspierającą biznes, gdzie realizowałam szereg projektów doradczych i szkoleniowych w zakresie zakładania i prowadzenia firm/organizacji pozarządowych oraz pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych na ich działalność. Co miesiąc pozyskuję dla moich partnerów biznesowych około 50 tysięcy złotych dofinansowania do wynagrodzeń ich pracowników. Odzyskałam jednorazowo 200 tysięcy złotych, które firma uznała za stracone po dokonywaniu przez kilkadziesiąt miesięcy obowiązkowych wpłat z tytułu PFRON.

Najczęściej klienci zwracają się do mnie po to, aby:

- znaleźć oszczędności w firmie,
- przestać płacić lub obniżyć obowiązkowe wpłaty z tytułu PFRON,
- pozyskać dofinansowanie do pensji swoich pracowników.


Adresaci szkolenia:

Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką PFRON, w szczególności do osób zatrudnionych na stanowiskach specjalistów ds. kadr i płac. 


Korzyści ze szkolenia:

Uczestnik szkolenia nabędzie wiedzę, a także dowie się o praktycznych rozwiązaniach z zakresu pozyskiwania dofinansowań z PFRON.


Materiały ze szkolenia: 

Każdy uczestnik otrzyma:
– materiały w wersji elektronicznej
– imienny certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. PROGRAM SZKOLENIA

1.    Zasady wykazywania efektu zachęty
2.    Efekt zachęty jakościowy i ilościowy
3.    Kiedy nie trzeba wykazywać efektu zachęty
4.    Zagrożenia w interpretacji daty nabycia orzeczenia
5.    Jak wyliczać efekt zachęty - praktyczne przykłady

Sesja  Q&A –  pytań i odpowiedzi 

POBIERAM FORMULARZ

Problemy techniczne i inne zgłaszaj pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.