Ułatwienia dostępu

Kosztypłacy 2021 -wiesz jak planować?


Witaj czytelniku! Jest mi bardzo miło, że tu jesteś! Dlaczego?

Bo wiem, że chcesz prowadzić swój biznes rozsądnie licząc każdy grosz, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wiem, że chcesz aby Twoje ciężko zarobione pieniądze pomnażały się a nie były trwonione na nierentowne wydatki.

Zatrudniając osobę niepełnosprawną, spełniając odpowiednie kryteria, możesz wystąpić do PFRON o comiesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia tej osoby. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć proponuję Ci  usługę w zakresie pozyskiwania dofinansowań z PFRON do pracowników niepełnosprawnych.

Usługa polega na:

  • kompleksowej ocenie Twojej firmy i sprawdzenie czy kwalifikuje się do otrzymania dofinansowania
  • rejestracja pracodawcy w systemie SODiR – przygotowanie dokumentacji zgłoszeniowej twojej firmy do Funduszu
  • comiesięczne sporządzanie wniosków o dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych wraz z wszystkimi wymaganymi załącznikami
  • reprezentowanie firmy podczas kontroli z PFRON oraz udzielanie wszelkich wyjaśnień na wezwanie organów kontroli,
  • doradztwo w zakresie identyfikacji i zatrudniania osób niepełnosprawnych

Ile Cię to będzie kosztować?

Oczywiście możesz to zrobić sam, jednak zastanów się ile zajmie Ci to czasu? Dla biznesmena/bizneswoman takiego/takiej jak Ty czas to pieniądz.

A jak myślisz – ile czasu musiałbyś poświęcić na wdrożenie się w tematykę dofinansowań z PFRON, przeczytanie wytycznych z odpowiednich ustaw i rozporządzeń aby wiedzieć jak poruszać się w tym obszarze?

Przestań tracić czas i pieniądze. Wykorzystaj nasze doświadczenie i okiełznaj koszty płacy!


Kim jestem?

Nazywam się Elżbieta Górecka i jestem specjalistką ds. PFRON. Od ponad dekady zajmuję się tematyką PFRON pomagając osobom niepełnosprawnym oraz firmom w pozyskiwaniu dofinansowań i ulg w ramach PFRON.

A zaczęło się od tego, że bliska mi osoba zachorowała na nowotwór a ja starałam się zrobić wszystko aby wróciła do zdrowia i mogła funkcjonować jak dawniej. Któregoś razu w szpitalnym korytarzu wpadła mi w ręce broszura na temat ulg i dofinansowań dla osób niepełnosprawnych, przeczytałam ją i uznałam, że również osoby po przejściach onkologicznych mogą się starać o orzeczenie o niepełnosprawności. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło nowotwór został pokonany, jedyne co pozostało to uszczerbek na zdrowiu mojego męża.

Teraz posiadam ogromna wiedzę na tematy związane z PFRON, pomogłam wielu firmom w pozyskaniu dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych jak i obniżeniu wpłat na PFRON, pomagam również osobom po przejściach związanych z różnymi chorobami starać się o ulgi zarówno w miejscu pracy jak i poza nim.

Chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się ze mną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 530 606 361.

Pobierz bezpłatny kalkulator dofinansowań PFRON 2021 i dowiedz się o jakich oszczędnościach mowa. Okiełznaj koszty płacy.


Sprawdź także nasze inne, bezkonkurencyjne usługi.

Kalkulator kosztów płacy

  •